IINSPIRACJA WARSZAWA BIAŁOŁĘKA

Aktualności i wydarzenia

04 lutego 2019
04-08.02 Drugi tydzień ferii

„Wehikuł Czasu” to niezwykła machina, która pozwoli dzieciom przemieszczać się w czasie.

Wejdź tam, gdzie nauka krzyżuje się z historią, a rzeczywistość pokonuje granice wyobraźni!

Zajęcia dydaktyczne realizowane będą metodą projektu. Oprócz tego odbędą się warsztaty kulinarne, warsztaty plastyczne, muzyczne.

28 styczeń – 1 luty

W pierwszym tygodniu ferii nasze przedszkolaki poznają:

- bohaterów bajek i inne postacie z dzieciństwa rodziców, dziadków,

- gry i zabawy z dawnych lat,

- stroje sprzed lat,

- poznamy i porównamy urządzenia wykorzystywane kiedyś i dzisiaj w domu, najbliższym otoczeniu,

- a w piątek zapraszamy do kina z dawnych lat .

FERIE ZIMOWE- W czasie ferii zimowych przedszkole czynne jest w godzinach od 6.45-17.45, grupy mogą być łączone, a liczba kadry zostanie dostosowana do liczby dzieci. Nie będą odbywały się  zajęcia dodatkowe płatne, a opłata za nie zostanie pomniejszona o 50 %.