Przedszkole na GODZINY

utworzone przez | maj 14, 2021 |

Przedszkole na godziny – Warszawa, Białołęka

W życiu każdego rodzica może się zdarzyć sytuacja, w której będzie potrzebował pomocy w zapewnieniu opieki swojemu dziecku. W takim przypadku warto wiedzieć, które przedszkole w okolicy świadczy usługi opieki godzinowej. Przedszkole na godziny to doskonała alternatywa dla agencji opiekunek i niań z polecenia, których dotąd nie mieliśmy okazji sprawdzić. Obok profesjonalnej opieki przedszkole na godziny zapewnia najmłodszym kontakt z rówieśnikami i możliwość wspólnej zabawy. Atut ten z pewnością docenią rodzice jedynaków oraz dzieci przejawiających problemy z adaptacją w grupie m.in. na placu zabaw.

Jak działa przedszkole na godziny?

Potrzebujesz opieki dla swojego dziecka kilka godzin w tygodniu? A może chcesz zapewnić dziecku regularny kontakt z rówieśnikami, jednocześnie nie korzystając z opieki przedszkolnej na warunkach pełnoetatowych?

Bez obaw! Przyjdź do nas!

Przedstawiamy naszą nową ofertę „Przedszkole na godziny”, która skierowana jest dla dzieci od 2.5 do 5 r.ż.

Działające na terenie dzielnicy Białołęka przedszkole na godziny oferuje profesjonalną opiekę w dogodnych dla rodzica/opiekuna godzinach. Co to oznacza? Przede wszystkim swobodę korzystania z usług opiekuńczych, których nie musimy planować z wyprzedzeniem. Korzystając z oferty naszej placówki nie musisz się wcześniej zadeklarować i umawiać, zaopiekujemy się Twoim dzieckiem, kiedy tego potrzebujesz w godzinach między 8.30 a 16.30 od poniedziałku do piątku.

Na jakich zasadach dzieci są przyjmowane do przedszkola na godziny?

Zależy nam na tym, aby oferowana usługa przedszkola na godziny była komfortowa zarówno dla rodzica, jak i dla dziecka. Dlatego pierwsze przyjęcie dziecka poprzedzamy okresem trzydniowej adaptacji. Adaptacja ma na celu zapoznanie dziecka z placówką oraz pozostałymi dziećmi. Dzięki temu, dziecko odwiedzające nasze przedszkole z różną częstotliwością nie odczuwa stresu wynikającego ze znalezienia się w nowym miejscu i otoczeniu. Odbycie adaptacji jest dla nas warunkiem koniecznym do nawiązania współpracy w ramach przedszkola na godziny.

Bezpłatna 3 dniowa adaptacja (łącznie 5 godzin).

Przyjęcie dziecka do naszego prywatnego przedszkola odbywać się będzie na podstawie wykupionego karnetu na 30 godzin, który będzie ważny 30 dni od daty wykupienia. Długość i częstotliwość pobytu dziecka w placówce w ramach karnetu jest zależna od Państwa, Państwa potrzeb i oczekiwań.

Cena karnetu wynosi 450zł.

Wyżywienie w ramach opieki świadczonej na godziny

Dzienna stawka żywieniowa dla dzieci pozostających w przedszkolu do godziny 16.00 (3 posiłki) wynosi: 19 zł. Obejmuje ona cenę śniadania – 3zł, obiadu z dwóch dań – 13zł i pierwszego podwieczorku- 3zł.

Istnieje możliwość dopłaty do posiłków dla dzieci alergicznych w wysokości 3 zł – posiłki takie będą przygotowywane wg Państwa wytycznych.