Wyzywienie

Posiłki dla naszych dzieci przygotowujemy samodzielnie, korzystając z zaplecza własnej restauracji Złoty Lin (www.zlotylin.pl).
Pamiętamy o wysokiej aktywności dzieci w ciągu dnia. Przygotowane posiłki zbilansowane, o wysokich wartościach odżywczych i energetycznych.
W dziecięcym menu uwzględniamy także indywidualne potrzeby żywieniowe dzieci np. alergików i niejadków. Posiłki będą każdego dnia urozmaicane, zawsze świeże i estetycznie podane.
Menu będzie ustalane w zależności od pory roku, a aktualny jadłospis codziennie wywieszany na przedszkolnej tablicy informacyjnej.
Dzieciom zawsze zapewnimy taką ilość jedzenia, jakiej potrzebują. Posiłki wydawane będą bez limitu.

Dzienna stawka żywieniowa dla dzieci pozostających w przedszkolu do godziny 16.00 (3 posiłki) wynosi: 20 zł. Obejmuje ona cenę śniadań – 3zł, obiadu z dwóch dań – 14zł i pierwszego podwieczorku- 3zł.

Dzienna stawka żywieniowa dla dzieci pozostających w przedszkolu do godziny 18.00 (4 posiłki) wynosi: 22 zł. Zapewniamy dodatkowo drugi podwieczorek  w cenie 2zł.
Istnieje możliwość dopłaty do posiłków dla dzieci alergicznych w wysokości 3 zł – posiłki takie będą przygotowywane wg Państwa wytycznych.