Przedszkole Jabłonna

Edukacja najmłodszych to trudny proces, który wymaga nie tylko właściwego przygotowania ze strony pedagogów, ale przede wszystkim dopasowania odpowiednich narzędzi, aby wspierać zainteresowania i rozwój maluchów. Nasze niepubliczne przedszkole to placówka, w której zależy nam przede wszystkim na dzieciach i na tym, aby wspomóc ich kształcenie od samego początku.

Prywatne przedszkole na Tarchominie to doskonała lokalizacja dla mieszkańców Jabłonnej. W naszej placówce zadbamy o właściwy rozwój maluchów i pokażemy im prawdziwe inspiracje, dzięki którym chęć poznania świata, jak i poszerzania wiedzy będzie dla nich czymś naturalnym.

Przedszkole niepubliczne Jabłonna

Nasza kadra pedagogiczna składa się z grona osób, dla których przyszłość dzieci jest najważniejsza. Nasze zajęcia dobieramy tak, aby nie tylko zainteresować maluchy, ale też by zachęcić je do samodzielnej eksploracji. Nasi podopieczni mają zapewnioną pełną opiekę wraz z wyżywieniem, a także zajęcia fizyczne, które wspierają prawidłowy rozwój ruchowy.

Wierzymy bowiem, że w zdrowym ciele, zdrowy duch, ale tylko stymulacja fizyczna, jak i pedagogiczna jest wstanie w pełni pchnąć malucha do rozwoju indywidualnych cech. Staramy się znaleźć w każdym naszym podopiecznym talent i zainteresowania, które można rozwijać zgodnie z potrzebami maluchów.

Idealne dla maluchów – przedszkole Jabłonna

Przedszkole niepubliczne na ulicy Mehoffera zlokalizowane jest w niedalekiej odległości od Jabłonnej, co gwarantuje doskonały i szybki dojazd nawet w godzinach szczytu. Jesteśmy pewni, że wasze maluchy poczują się u nas jak w domu, a dzięki kontaktowi z rówieśnikami, ich relacje społeczne będą na wysokim poziomie.

Zapraszamy na dni otwarte, a także do zapoznania się z pełną ofertą naszego niepublicznego przedszkola. Oferujemy również pakiety godzinne dla rodziców, którzy nie chcą oddawać maluchów na całodzienną opiekę.

W naszym prywatnym przedszkolu inspiracja łączy się z rozwojem, a wszystko dla dobra maluchów. Zadzwoń już dzisiaj i dowiedz się o wolnych miejscach w najbliższym roku szkolnym, a także poznaj plan zajęć oraz atrakcji, jakie czekają na twojego malucha w naszym inspirującym i niepublicznym przedszkolu dostępnym także dla dzieci z Jabłonnej.