Przedszkole Legionowo

Właściwy rozwój malucha jest dla nas najważniejszy, dlatego też w naszej placówce na Białołęce to dla nas pierwszy punkt. Wiemy, że właściwy rozwój dzieci zależny jest od zajęć i narzędzi, jakie zastosowane zostaną w trakcie jego pobytu w przedszkolu, dlatego też nasza kadra składa się z najlepszych pedagogów, dla których nauka poprzez zabawę to chleb powszedni!

Dzieci, które uczęszczają do naszego prywatnego przedszkola cały czas rozwijają swoje umiejętności, a my staramy się ich inspirować do dalszego poznawania świata. Stawiamy przede wszystkim na metodę Montessori dobierając aktywność i zabawy do wieku i do umiejętności każdego z maluchów.

Przedszkole prywatne Legionowo

Dla nas liczy się przede wszystkim twoje dziecko. Jeśli szukasz dla niego placówki, w której będzie bezpieczny i dobrze zaopiekowany, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego przedszkola. Prywatne przedszkole na Białołęce to doskonała lokalizacja również dla mieszkańców Legionowa. To zaledwie kilka minut, które można pokonać także w godzinach szczytu.

Gwarantujemy, że w naszym prywatnym przedszkolu twój maluch będzie się inspirował i szukał nowych dróg i zainteresowań, poznając świat każdego dnia. Wierzymy, że zaszczepienie w maluchach inspiracji jest kluczem do tego, aby samodzielnie chciały eksplorować otaczający je świat. Pozwól swojemu maluchowi na doskonały start w przyszłość z naszym przedszkolem prywatnym.

Najlepsze przedszkole niepubliczne Legionowo

Naszą placówkę stworzyliśmy dlatego, że sami poszukiwaliśmy wspaniałego miejsca dla naszych dzieci w tej części Warszawy. Tworząc nasze prywatne przedszkole, tworzyliśmy je również z myślą o naszych dzieciach, dzięki czemu wiemy, że to jest właśnie doskonałe miejsce, które pokochają również twoje maluchy.

Zajęcia rozwojowe i zabawa przeplata się tu z zajęciami fizycznymi – ruch jest bardzo ważnym elementem, który wpływa na sensorykę maluchów pomagając im na późniejszych etapach życia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz pełnym wachlarzem zajęć – zarówno tych wpisanych na stałe w nasz program, jak i zajęć dodatkowych, które doskonale uzupełniają rozwój maluchów. W naszej placówce jest miejsce dla każdego malucha, którego z powodzeniem będziemy inspirować otaczającym nas światem. Specjalnie dla was otworzyliśmy również system zajęć godzinowych – to oferta skierowana do rodziców, którzy nie chcą zostawiać maluchów w pełnym zakresie godzin.

Informacje na temat dni otwartych, a także pełna oferta naszej placówki znajdują się na naszej stronie internetowej, a w przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do pełnej dyspozycji – zarówno dla rodziców, opiekunów jak i maluchów, abyśmy mogli wspólnie się inspirować.